top of page
  • Mary Mykhailenko

Запоріжжя


Думаю, що ви задавались цим питанням, що взагалі відбувається і чому ми з Шефом взяли фудтрак та поїхали в Запоріжжя?

Так як фронт перемістився на південь і схід, тут тривають найзапекліші бої.

В Києві вже трохи спокійніше, частину військових перемістили туди, де це зараз найактуальніше.


Так як ми весь цей час з 24 лютого займалися приготуванням їжі для великої кількості військових, в усіх виробничих цехах накопичились дуже великі суми за електрику та іншу комуналку.


Тягти далі це було неможливо і ми створили благодійний фонд для того, щоб підписати документи з військовими і вже офіційно їм допомагати та отримувати великі донати з-за кордону.

Військові так і забили з цим рішенням, але і не відмовили. Просто поклали цю справу якнайдалі від себе і своїх приорітетів.


Тому, ми зробили все, що змогли в Києві для того, щоб знайти для частин інші варіанти харчування. Деякі частини все ще залишились на нашому постачанні, тому команда працює, як і завжди, але вже не на такий масштаб.

Але війна не закінчилась. Вона триває і триватиме ще довго.

Ми прийняли рішення поїхати туди, де ми потрібні. Щоб бійці, що працюють зараз, як супергерої, отримували найкраще харчування.

Бо війна це нелегка штука, і, коли в тебе тільки уйобіщні сухпайки на сніданок, обід і вечерю, то моральний стан також хуйовий.

Або коли немає можливості приготувати собі нормальну їжу самостійно. Та і не має високоефективний солдат чистити картоплю замість того, щоб мочити русню.


Поїхали ми втрьох. Женя, Діма і Марі.

Женя готує, займається комунікацією з військовими і багато всього іншого, а також віддалено управляє своєю команією fvsm.


Діма класний водій і може розвернути величезний фудтрак на вузькій доріжці. Також він може робити все, що стосується на кухні, допомагаючи Шефу.


Марі, тобто я, роблю по-мєлочі. Фоткаю, веду соцмережі, займаюсь сайтом. Знаходжу різні контакти та домовляюсь про поставки, трохи допомагаю на кухні, адже нас всього троє і справ дуже багато.


Ось такою компанією ми тут. Приїхали лише з фудтраком, на якому є кухня, з вмілими руками Шефа і.. все)


За тиждень в ЗП ми знайшли приміщення, знайшли трохи меблів для кухні, домовились з МЕТРО про регулярні поставки продуктів і хозки.

І вже з другого тижня почали готувати для спецпризначенців.

Фудтрак окопався і зараз ми збираємо гроші на авто, щоб бути більш мобільними, їздити на закупки, по питну воду і на нуль.


Крім авто, ми ще багато чого потребуємо, наприклад, пляшки для питної води, кухонна професійна техніка(для того, щоб ми не працювали по 16 годин на день ножем)), гроші на пальне і ще багато чого по списку.


Ми можемо надати всі офіційні документи та надіслати лист-запит для отримання обладнання.

Хто може і хоче допомогти, зв’яжіться з нами через особисті повідомлення в соцмережах.


Ось такі справи.

Всі активності я зазвичай публікую на нашій сторінці в інстаграм, Шеф веде свій твітер, тож підписуйтесь)

204 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Альянс

1 VS 60

bottom of page