top of page
  • Zhenya Mykhailenko

Хочу відмітити цей день, бо він цікавий.


Cтівен - один з тих людей, що уособлюють в собі моє бачення американця. Це зовсім не те, що показують в фільмах або новинах. Я жив у штатах з реальними американськими патріотами і за шість років я налагодив з ними стосунки. Стосунки, які витримали всі мої вильоти з коледжів, розлучення та навіть роки мовчання. Достатньо сильні, щоб показати таку підтримку, яку я досі не бачу від деяких наших земляків.


Громадяни світу, які ніколи не проживали в США або провели там незначну частину свого часу, мають викривлену уяву, сформовану медіа та телебаченням, у більшості і у меншості - обмеженим спілкуванням з громадянами США.


По факту, реальний дух американців, їх принципи та цінності не концентруються на розподілі на лівих-правих, демократів-республіканців, білих та не-білих. Це є лише фрагмент всередині чотиривимірної діаграми, що відображає все їх американське різноманіття.

Стів провів на кухні 25 років. В нього є вдосталь досвіду та історій, щоб це довести. Нас об’єднує любов до ремесла, кухонного життя, риби, консервованої шинки з бляшанки та… пригод).


Схоже, що ми обидва зрозуміли, що життя — це не зірки та слава, вартість інгредієнтів або їх розкіш, а скоріше турбота й харчування людей. Ви повинні прийти спробувати його їжу, якщо ви в Києві і коли він відновить роботу в Портленді коли там будете. Але Стів буде готувати разом з нами, поки не повернеться назад до дружини, бізнесу та свої кухарів… ой і до собак, я ледь не забув про собак)


39 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page